Kelab Sukan Dan Sosial Fakulti Kejuruteraan UPM (KSSFK) | FACULTY OF ENGINEERING
» LINKAGES » Community programs » Kelab Sukan dan Sosial Fakulti Kejuruteraan UPM (KSSFK)

Kelab Sukan dan Sosial Fakulti Kejuruteraan UPM (KSSFK)

 

 

LATAR BELAKANG 

Kelab Sukan Dan Sosial, Fakulti Kejuruteraan (KSSFK) ditubuhkan pada tahun 2007 juga merupakan sebuah kelab yang berdaftar di bawah Jabatan Pendaftaran Pertubuhan Malaysia dan ditadbir mengikut Akta Pertubuhan 1966 dan peraturan-peraturan pertubuhan 1984.

Sehingga kini, KSSFK mempunyai seramai 238 orang ahli dalam kategori pengurusan dan profesional (P&P) serta sokongan yang berdaftar dan bergerak secara aktif.

Aktiviti-aktiviti yang dijalankan oleh pihak kelab termasuklah aktiviti yang berbentuk sukan, sosial dan kebajikan. Antaranya adalah mendaki gunung/bukit, program suaikenal dikalangan pegawai fakulti, program sumbangan berupa pakaian dan tunai kepada individu atau badan-badan kebajikan yang memerlukan, Iftar Ramadhan, Sambutan Hari Raya Fakulti Kejuruteraan, Sukaneka, Treasure Hunt, Karnival Sukan, Hari Keluarga, seminar dan pelbagai lagi aktiviti  yang menarik.

YURAN DAN KEAHLIAN

Yuran Masuk      : RM 20.00
Yuran Tahunan  : RM 20.00

Muat Turun : BORANG KEAHLIAN KSSFK

LAMAN SESAWANG (FACEBOOK)

    https://www.facebook.com/kssfk.upm/ 

 


AKTIVITI TERKINI

Program Tahun 2018 :

 






Program Tahun 2017 :

zfk  FUNRUN  

 


 

 

Carta Organisasi

Jawatankuasa KSS 2018-2020
eris

Presiden 

Dr. Eris Eliandy B. Supeni
03-8946 6333
eris@upm.edu.my

                                                                                                                                             

 

Naib Presiden 

Prof. Madya Dr. Jasronita Bt. Jasni
03-8946 6319
jas@upm.edu.my

                                                                                                                                             

Setiausaha

Pn. Nordiyana bt. Abd. Razak
603-8946 4455
nordiyana_ar@upm.edu.my

Pen. Setiausaha

Cik Siti Khadijah Mansor
603-8946 6445
ijah_mansor@upm.edu.my
Bendahari

En. Adli Nazri Mohd Kassim 
03-8947 1597
adlinazri@upm.edu.my
Pen. Bendahari

En. Norisham Abdul Wahab
03-8947 1597
norisham@upm.edu.my

Pengurus Penerbitan & Publisiti

Cik Norizzaida Ahmad
03-8946 6378 
norizzaida@upm.edu.my

Pembantu AJK Penerbitan & Publisiti

En. Fathullah Hakim Md. Marham
03-8946 6445
fathullah@upm.edu.my

Pengurus Kebajikan

En. Ismar Hanif Jumain
603-8946 4441
ismar@upm.edu.my

nora Pembantu AJK Kebajikan

Cik Nora Abdullah
03-8946 4462
a_nora@upm.edu.my
Pengurus Sukan

En. Sallehuddin Zainal
03-8947 1599
sallehuddinz@upm.edu.my

 

Pembantu AJK Sukan (Staf Lelaki)

En.Mohd Hisham Ali
03-8947 1981
mhasham@upm.edu.my

 

Pembantu AJK Sukan ( Staf Perempuan)

Cik Nor Atiqah Tanda
03-8946 6452
noratiqah@upm.edu.my

Pengurus Sosial

Cik Nurul Farhana @ Kumalasari Abdul Aziz
03-8946 6256
n_farhana@upm.edu.my

Pembantu AJK Sosial

En. Mohd Hafizul Hashim
03-8946 6471
mohdhafizul@upm.edu.my

Pengurus Hal Ehwal Wanita

Pn. Roslinah Mohd Idris
03-8946 6477
roslinah@upm.edu.my

Pembantu AJK Hal Ehwal Wanita

Pn. Nurhayati Abd Aziz
03 - 8946 6281
nurhayati_aziz@upm.edu.my 

 

 

Updated:: 16/08/2018 [amirahsyahira]

MEDIA SHARING

FACULTY OF ENGINEERING
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0389466262
0386567099
C1540140911