Support Staff | FACULTY OF ENGINEERING

Support staff

ENGINEER 
 LIA

Siti Noradhlia Mohamad Tukijan (Ms.)


Tel :
  +603-8946 4473
E-Mel : noradhlia@upm.edu.my

SECRETARY
MAS

Maszura Kamarrudin (Mrs.)


Tel :
  +603-8946 6446
E-Mel : maszura@upm.edu.my

ADMINISTRATIVE STAFF (CLERICAL / OPERATION)
khadijah 

Siti Khadijah Mansor (Ms.)

Tel :  +603-8946 6445
E-Mel : ijah_mansor@upm.edu.my

ASSISTANT ENGINEER
HAKIM

Fathullah Hakim Md. Marham (Mr.)


Tel :
  +603-8946 4370/4559
E-Mel : fathullah@upm.edu.my

Responsibility :
Makmal Kejuruteraan Rangkaian dan Komunikasi

ZUL

Mohamad Zulkhairi Zakaria (Mr.)


Tel : 
 +603-8946 4554
E-Mel : m_zulkhairi@upm.edu.my

Responsibility :
Makmal Kejuruteraan Sistem Komunikasi Wayarles

SHAM Mohd. Hisham b. Ali (Mr.)

Tel :  +603-8947 1981
E-Mel : mhasham@upm.edu.my

Responsibility :
Makmal Kejuruteraan Sistem Komputer dan Terbenam
INA

Noor Azlina Abdul Azis (Mrs.)


Tel : 
 +603-8947 1979
E-Mel : naaa@upm.edu.my

Responsibility :
Makmal Kejuruteraan Sistem Multimedia

SALLEH

Sallehuddin Zainal (Mr.)


Tel :  
+603-8947 1599
E-Mel : sallehuddinz@upm.edu.my

Responsibility :
Bengkel Kejuruteraan Sistem Komputer dan Komunikasi 
Makmal Kejuruteraan Sistem Kecerdikan

ZURA

Sathzura Mohd Saidin (Mrs.)


Tel :
  +603-8946 6460
E-Mel : sathzura@upm.edu.my

Responsibility :
Makmal Kejuruteraan Elektronik Komunikasi I & II

ZAMILI Zamili bin Mohamed (Mr.)

Tel :  +603-8946 6454
E-Mel : zamili@upm.edu.my

Responsibility :
Makmal Kejuruteraan Sistem Fotonik

 

 

 

Updated:: 08/06/2017 [noradhlia]

MEDIA SHARING

FACULTY OF ENGINEERING
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0389466262
0386567099
C1511448588